Hakkımızda

Biz Kimiz? 
Mevlana Halı Yıkama olarak, 15 Yıllık Tecrübemiz ile sizlere kaliteli halı yıkama hizmetini sunar. Son teknolojik halı yıkama makineleri ile halılarınızı en doğru şekilde yıkanır. Halıların cinsine göre halılarınız itinalı bir şekilde yıkanması sağlanmaktadır. Halılarınız toz alma makinesi ile tozu alınır halılarınız en uygun fiyatlandırma sistemi ile halı yıkama işleminiz aşamalandırılır. Ücretsiz servisimiz ile halılarınız en kısa surede adresinize tertemiz teslim edilir.  

Yaşam alanlarımızın her noktasını temiz ve hijyenik tutmaya yönelik çıktığımız yolda, her kesin ve her kesimin her an ihtiyacı olan en temizi sağlamak, temizliği her noktaya uygulamak amacıyla Mevlana Temizlik olarak temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli. Tamamı yetişmiş ve sertifikalı temizlik hizmetinde uzaman kadro, işinde sonuç odaklı hizmet anlayışı ile temizlik sektöründe yerinde ve hızlı çözümler üretiyoruz

Halı Yıkama hizmetlerimiz  ile birlikte, Koltuk Yıkama , Stor Perde Yıkama ve Yorgan Battaniye Yıkama gibi işlemleri de en iyi şekilde yapmatayız.

Amacımız Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!