STOR PERDE YIKAMA

Ev ve iş yerlerinizde bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz firmamızda son sistem  özenle yıkanmaktadır. Temizliği son derece zor olan bu perdelerin temizliği Mevlana stor perde ve zebra perde yıkama sayesinde artık çokta zor değil . Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır.Perde yıkama aşamalarımız şu aşamalardan özenle geçmektedir;

1. MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME ve RANDEVU
Temizliği son derece zor ve hassas olan stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler ve jaluzi perde temizlikleri firmamız tarafından  özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada öncelikle perde temizlikleri yaptırmadan önce Mevlana merkez ve şubelerindeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Yıkatmaya karar verdiyseniz irtibata geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden randevu almanız gerekmektedir.

2. PERDE SÖKÜM İŞLEMİ
Perde yıkatmaya karar verdikten ve randevu aldıktan sonra perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz yerinden itina ile sökerek fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.

3. PERDE YIKAMA İŞLEMİ
Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırılıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultra-sonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. önemli bir not olarakta perdelerin mekanizmalarıda ayrıca özenle yıkanıp temizlenmektedir.

4. DURLAMA İŞLEMİ
Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durlanmaktadır. durlama işlemi sırasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.

5. HAVALANDIRMA VE KURUTMA
Durlama işlemi bittikten sonra perdeler özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra perdeler hiç bir şekilde sıkma işlemine sokulmaz çünkü kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. durlamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması ilk günkü gibi almasını sağlamaktadır.

6. KALİTE KONTROL VE TAMİRAT
Kurutma ilemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehpa da montajı tekrar yapılır . montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır.

7. TESLİMAT VE MONTAJ
Perdeleriniz yıkama işlemi bittikten ve hazırlandıktan sonra siz değerli müşterilerimiz tek tek aranarak uygun gün ve zamanda perdelerin teslimatı ve montajı için sizden gün alınır. Ekiplermiz, perdeleri kendi elleri ile ev, ofis ve iş yerlerinize gelerek montajını yapmaktadır

Ücretsiz servis için Bizi Arayın  : 05444197096