KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama işlemleri randevu sistemi ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama ekibimiz uygun olduğu gün ve saatlerde randevunuzu alır ve aşağıdaki yıkama süreci ile koltuklarınız yıkanır.

1. KOLTUK YIKAMA RANDEVUSU ALAMA
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama işlemlerimizi randevu sistemi ile gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve duvardan duvara halılarınızı yıkatmadan en az 3 gün önceden firmamızdan randevu alarak bu işlemi yapmanızda fayda olacaktır. Çünkü zaman herkes için çok değerlidir…

2. YIKAMA ÖNCESİ TOZ ALMA
Koltuk veya duvardan duvara halılarınızın yıkama işlemi olmadan önce kırılacak eşyalar sağlam bir yere alınır. Daha sonra koltuklara uygun yıkama yapılacak bir yere alınır. Yıkama işleminden önce koltuk üzerindeki ve içerisindeki kir, top ve mikroplar yüksek vakum gücü olan makinalarla tozları itina ile alınır.

3. LEKELERE LOKAL İŞLEM
Yıkama işleminden önce koltuk veya halıların üzerindeki lekelere Almanyadan özel olarak getirttiğimiz leke çıkarıcılarla lokal işlem yapılarak yıkamadan sonra lekelerin çıkması sağlanır.

4. KOLTUK FIRÇALAMA SİSTEMİ
Koltuklara bu aşamada önce tek tek koltuklara önceden hazırlanmış bitkisel deterjanlarla koltuğun üzerine makina ile deterjanlı ilaçlarla su ile birlikte püskürtülerek yumuşatılır. Daha sonra hassas koltuk fırçalama makinası ile koltuğun her yeri güzel bir şekilde fırçalanır. Koltuk fırçalaması sırasında en çok dikkat ettiğimiz şeylerden biride koltukların kol ve baş koyma yerleridir. Sizlerde birirsiniz ki koltukların en çok kol ve baş koyma yerleri kirlenir ve yağlanır. Bu bölgelere bir kaç defa işlem uygulanmaktadır.

5. DURULAMA ve VAKUMLAMA
Koltuklar güzel bir şekilde fırçalandıktan sonra koltuğun üzerindeki bütün kirli sular sırasıyla yüksek çekim gücü olan makinalarımızla çekilmektedir. Kirli sular çekildikten sonra makinamızın içine temiz su koyularak tekrardan koltuğunuza durlama işlemi yapılmaktadır.

6. HAVALANDIRMA
Yıkama ve durulama işlemleri bittikten sonra koltukları tekrar istediğiniz yere koyarak havalandırmaya bırakmak gerekir. Havalandırmada dikkat edilmesi gerek şeylerden biride kapı veya pencerelerden enz 2 tanesini açık bırakmanız daha iyi olacaktır. Yaz aylarında koltukların yıkandıktan sonra kuruma süresi kumaşın cinsine göre en az 2 en çok 4 saattir. kış aylarında ise 4 veya 7 saattir.

Ücretsiz servis için Bizi Arayın  : 05444197096