Yerinde Yıkama

Yerinde halı, koltuk,  halıfleks yıkama konusunda İstanbul genelinde ev, ofis, vb. her türlü meskeninize gelerek sizlere hizmet vermektedir. Özellikle duvardan duvara halıflekslerin ve kaldırılması çok zor olan halılarınızın temizliği için hizmet vermekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Yerinde Halı Yıkama iki şekilde yapılmaktadır:
Birinci yöntem: 40 kg’lık pet tutucular ile halıfleks üzerinde köpük oluşturarak dolaşıldıktan sonra lekelerin çözünmesi sağlanır. Ardından vakum makinası ile duru su verilerek aynı anda halıya nüfuz eden kirler köpürtülerek çekilir, 3-4 saat kadar bir süre kurumaya bırakılır. m2 için güncel fiyat alınız.
İkinci yöntem olan sade vakumlu yöntem: Bu yöntem fırçalama makinesi olmaksızın genelde sadece toz olan halılar için uygulanır. Sadece ilaçlı veya ilaçsız su uygulanarak yapılmaktadır. m2 için güncel fiyat alınız.

Üçüncü yöntem olan kuru köpük yöntemi: Otel gibi düzenli temizlik isteyen mekanlar için idealdir. Diğer yıkama çeşitlerine göre daha yüzeysel olup halıya köpük jeneratörü ile köpük verilir, kirlerin yumuşaması sağlanırken bir taraftan vakumlanır.

Özellikle alttan kablo, ısıtma vs. geçen zeminlerde tercih edilir.